2020 жылдың 14 сәуірінде «Институттардағы ғылыми-зерттеу қызметінің тиімділігін арттыру мәселелерін талқылау» тақырыбында вебинар өткізілді.

20.04.2020 Барлық жаңалықтар

Вебинарға ғылыми-зерттеу зертханалары мен ғылыми-техникалық орталықтардың басшылары қатысты.

Вебинарды өткізу барысында ғылыми-зерттеу қызметін жүргізу, гранттық қаржыландыру бойынша жобаларды және ТЖ режимінде АҚС жобаларын орындау мәселелері қарастырылды, сондай-ақ олардың шешімдерінің нұсқалары талқыланды. Зертханалар мен ғылыми-техникалық орталықтардың қашықтықтан жұмысын оңтайландыру бойынша мәселелер қаралды. ТЖ режимінде ғылыми жарияланымдарды жүзеге асыру мәселелері және оларды шешу тәсілдері де атап өтілді.