Алматы энергетика және байланыс университеті Павлодартехэнерго ЖШС-мен бірлесіп KEGOC АҚ жарияланған төмендетілген ашық тендерді жеңіп алды.

13.05.2020 Барлық жаңалықтар

Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті Павлодартехэнерго ЖШС-мен бірлесіп "Техникалық сараптама - іске қосылған активтердің техникалық жағдайын талдау, өндіріс технологиясы, инвестициялық бағдарламалардың орындалуын бағалау, ұсынылатын реттеліп көрсетілетін қызметтердің түрлері бойынша негізгі құралдарды бөлудің іске қосылу деңгейі мен негізділігі" KEGOC АҚ жарияланған 32793750 теңге сомасына төмендетілген ашық тендерді жеңіп алды.

Протокол итогов закупок способом открытый тендер на понижение