29.05.2020 Барлық жаңалықтар

Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ Қазақстанның үздік техникалық жоғары оқу орындарының ұлттық рейтингісінде 6-шы орынға ие болды.

Бұл рейтингті Білім сапасын қамтамасыз ету жөніндегі тәуелсіз агенттік өткізді және жоғары оқу орындарын ранжирлеудің халықаралық стандарттарына негізделген. Рейтинг кешенді болып табылады және академиялық қызметті бағалауды, студенттердің үлгерім көрсеткіштерін, оқытушы-профессорлар құрамының жұмысын, жұмыс берушілердің беделін және тәуелсіз сарапшылардың пікірін қамтиды.

Рейтингтегі позиция АЭжБУ жүргізетін жемісті жұмыстың нәтижесі болып табылады. Осы уақыт ішінде жоғары оқу орны талантты түлектердің жаңа легін өсірді. Бүгінде АЭжБУ белсенді ғылыми-зерттеу қызметін жүргізуде және жұмыс берушілермен байланысты күшейтуде.

Толығырақ: ҚАЗАҚСТАННЫҢ  ҮЗДІК ТЕХНИКАЛЫҚ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНЫҢ ҰЛТТЫҚ РЕЙТИНГІ