АЭжБУ колледжі институционалдық аккредиттеу аясында АТҚО тобының сыртқы сараптамасынан өтті.

АЭжБУ колледжі институционалдық аккредиттеу аясында АТҚО  тобының сыртқы сараптамасынан өтті.

23.06.2020 Барлық жаңалықтар

АЭжБУ колледжі институционалдық аккредиттеу аясында АТҚО  тобының сыртқы сараптамасынан өтті.

Сонымен қатар, колледж мамандандырылған аккредиттеуден өтті.

Институционалдық аккредиттеу 2020 жылдың 15-17 маусымы аралығында өтті.

Мамандандырылған аккредиттеу 2020 жылдың 18-19 маусымы аралығында өтті.

"Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ" колледжіне сыртқы сараптау комиссиясы келді. Аккредиттеу рәсімінен өту мақсатында колледж "Аккредиттеудің тәуелсіз Қазақстандық орталығы" СБ-мен институционалдық және мамандандырылған аккредиттеу жүргізу бойынша шарт жасалды.

Колледж өзін-өзі бағалау процедурасы бойынша, стандарттар мен өлшемдерге сәйкес өзін-өзі бағалау туралы есеп құрастыру бойынша үлкен алдын ала жұмыс жүргізді.

ІСК құрамына төмендегілер кіреді:

1. Амелина Оксана Валерьевна-Комиссия төрағасы, оқу-әдістемелік жұмыс жөніндегі директордың орынбасары, "Рудный политехникалық колледжі" КМҚК, Рудный қаласы.

2. Ибраева Сандуғаш Жиентаевна-сарапшы, оқу бөлімінің меңгерушісі, "Қостанай политехникалық жоғары колледжі"

3. Бекеев Бахтияр Берікқалиұлы-сарапшы, директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, Тараз қ. "Тараз техника және бизнес колледжі".

4. Барманбетова Анар Нурмухановна – сарапшы, «Радиоэлектроника және байланыс» арнайы пән оқытушысы, "Алматы мемлекеттік энергетика және электрондық технологиялар колледжі" МКҚК, Алматы қ.

5. Өтегенова Айгуль Аблаевна – сарапшы, Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету, "Еуразиялық технологиялық колледжі", Алматы қ.

6. Уансынов Қанат Болатқанұлы-сарапшы-жұмыс беруші, Бақылау кеңесінің мүшесі, "Сайман корпорациясы"ЖШС.

7. Нуридинов Асламбек - сарапшы-студент, "Ақпараттық жүйелер" мамандығының 3-курс студенті, "Қазақ ұлттық аграрлық университеті".