АЭжБУ студенттері Shell компаниясынан сыйлыққа 2000 доллар алды

10.07.2020 Барлық жаңалықтар

АЭжБУ студенттері Shell компаниясынан сыйлыққа 2000 доллар алды

Shell компаниясы Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ ректоры  Сауле Сагинтаеваға үндеуінде АЭжБУ студенттері командасына қатысқаны үшін алғыс айтып, жоғары дайындық деңгейін атап өтті:

«Shell компаниясы Сізге және Сіздің студенттеріңізге Shell Eco-marathon Asia 2019-ға қатысқандары үшін алғыс білдіреді. Сіздердің кәсіби шеберліктеріңіз бен қолдауларыңыздың арқасында Сіздің студенттеріңіз жақсы нәтиже көрсетті. Алғыс ретінде, біз Сіздің студенттеріңізге марафонға қатысқандары және сапар кезінде жұмсаған жеке шығындарды өтеулері үшін 2000 доллар төлейміз. Біз Сізден осы сыйлықты Сіздің студенттеріңізге жіберуіңізді  сұраймыз. Shell Эко-марафонына үнемі қолдау көрсетіп, қызығушылық танытқаныңыз үшін алғысымызды білдіреміз. Келесі жылы марафонда Сізді және Сіздің командаңызды күтеміз»

Біздің командамызға жоғары шыңдарды бағындыруда табыс тілейміз!

Shell компаниясының Ғұмарбек Дәукеева атындағы АЭжБУ ректоры Сауле Сагинтаеваға үндеуі