Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ Алматы энергетикалық институтының түлегі, АЭжБУ Қамқоршылар кеңесінің мүшесі, «Қазақстандық энергетиктердің салалық кәсіподағы» ҚБ төрағасы Оразбек Тельбайұлы Бекбасты мерейтойымен құттықтайды!

20.07.2020 Барлық жаңалықтар

Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ Алматы энергетикалық институтының түлегі, АЭжБУ Қамқоршылар кеңесінің мүшесі, «Қазақстандық энергетиктердің салалық кәсіподағы» ҚБ  төрағасы Оразбек Тельбайұлы Бекбасты 70 жылдық мерейтойымен құттықтайды! Зор денсаулық, жұмысыңызда табыс және отбасылық бақыт тілейміз!

Кәсіподақ жұмыскері