15 қыркүйекте "Телекоммуникация және инновациялық технологиялар" кафедрасында "Жасанды интеллект" трегі бойынша 4-оқу жылының магистранттары мен бакалаврларынан тұратын Samsung IT академиясының білім беру ағымы басталды.

15 қыркүйекте

28.09.2020 Барлық жаңалықтар

АЭжБУ 2020 жылдан бастап Samsung IT академиясымен  Samsung Electronics компаниясы бастамашылық еткен білім беру саласындағы әлеуметтік жоба аясында серіктес.

Бұл жоба мақсаттарының бірі – Заттар интернеті, Жасанды интеллект және мобильді әзірлеу технологияларымен жұмыс істеу бойынша құзыреттілік орталықтарын құру.

15 қыркүйекте "Жасанды интеллект" трегі бойынша 4- оқу жылының магистранттары мен бакалаврларынан тұратын білім беру ағымы басталды.

"Жасанды интеллект" трегі бойынша білім беру бағдарламасы көптеген тапсырмаларды қамтитын теориялық дайындықтан және студенттер жасанды интеллект технологияларын пайдалана отырып, нақты практикалық міндеттерді шешетін қорытынды жобадан тұрады.