Прокторинг жүйесімен аралық бақылауды тапсыруда немесе Интернеттегі іркілістерде немесе басқа да техникалық проблемалар туындаған кезде не істеу керек

Прокторинг жүйесімен аралық бақылауды тапсыруда немесе Интернеттегі іркілістерде немесе басқа да техникалық  проблемалар туындаған кезде не істеу керек

30.10.2020 Барлық жаңалықтар

Құрметті студенттер!

Прокторинг жүйесімен аралық бақылауды тапсыруда қиындықтар туындаған немесе Интернеттегі іркілістер немесе басқа да техникалық проблемалар туындаған кезде, сіз барлық жағдайларды көрсете отырып (қашан, қайда және не болды, егер бар болса - экранның скриншотын, фотосуретті және т.б. қоса беру) WORD бағдарламасында еркін нысандағы өтінішті анық жазып, суретке түсіруіңіз немесе басып шығаруыңыз қажет, бұл өтінішті өз Институтыңызға жіберіңіз (пошта төменде келтірілген). Сіздің институтыңыздың комиссиясы логтардың деректерін және біздің жүйелік әкімшіміздің Платонусынан алынған басқа да ақпаратты ескере отырып, өтінішіңізді қарап, Сізге қайта тестілеу қашан тағайындалатыны туралы хабарлайды. Барлық өтініштер мұқият зерделеніп, назардан тыс қалмайды!!!

Электр энергетика және электр техника институты ieeiet@aues.kz

Ақпараттық технологиялар институт isuit@aues.kz

Телекоммуникация және ғарыштық инженерия институты iset@aues.kz

Жылу энергетика және басқару жүйелері институты iteitt@aues.kz