Жылу энергетика және басқару жүйелері институты студенттерінің өндірістік практикасы

17.11.2020 Барлық жаңалықтар

Жылу энергетикасы және басқару жүйелері институтының  ТЭк-19-1,2 ТЭ-19-4, ПИК-19-1, ИЭБЭк-19-1,БЖДк-19-,БЖД-19-1 топтарының студенттері оқу жоспарына сәйкес 2020 жылғы 14 қыркүйектен 2020 жылғы 12 желтоқсанға дейін "Инженериядағы менеджмент және кәсіпкерлік" кафедрасының ғылыми-зерттеу зертханасының базасында өндірістік практикадан өтеді (кафедра меңгерушісі Е.С. Үмбетов).

Қазіргі заманғы жылу элементтерін (жылыту батареялары) кесуге, дәнекерлеуге және монтаждауға оқыту ұйымдастырылған.

Практика барысында студенттер сорғы тобын сутегімен монтаждау дағдыларын игереді, Құбыр қосылыстарының дәнекерлеу жұмыстарын жүргізуді үйренеді, сонымен қатар жылыту және жылы еден үшін гидравликалық коллекторды құрастыру, жылыту жүйелерінің жылу элементінің секциясын жөндеу және құрастыру бойынша білім алады, жылу автоматикасы және Су дайындау жүйелерін таныстыра отырып, жазғы және қысқы режим үшін газ қазандығының режимдерін бағдарламалауды үйренеді.