Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ ұжымы

25.12.2020 Барлық жаңалықтар

Ғұмарбек Даукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің ұжымы «Тіл білімдері» кафедрасының аға оқытушысы Ақбота Өтепбергенқызы Жүсіпованы әл-Фараби атындағы ҚазҰУ жанындағы диссертациялық кеңесте, 6D00700 - Аударма ісі мамандығы бойынша PhD докторы академиялық дәрежесін алу үшін  жазған  «Ә.Нұрпейісовтің «Қан мен тер» трилогиясындағы этномәдени сәйкестікті аудару мәселесі» тақырыбындағы докторлық диссертациясын сәтті қорғауымен ҚҰТТЫҚТАЙДЫ.

Ақбота Өтепбергенқызына шығармашылық табыс, ғылым жолында сәттілік,  жоғары кәсіби жетістіктер тілейміз!