ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Экологиялық реттеу және бақылау комитеті Тоты Сабирқызы Санатоваға шынайы алғысын білдіреді

ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Экологиялық реттеу және бақылау комитеті  Тоты Сабирқызы Санатоваға шынайы алғысын білдіреді

22.01.2021 Барлық жаңалықтар

ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Экологиялық реттеу және бақылау комитеті Инженерлік экология және еңбек қауіпсіздігі кафедрасының доценті, т.ғ.к. Тоты Сабирқызы Санатоваға Қазақстан Республикасының өнеркәсіптік және экологиялық қауіпсіздігі жолындағы еңбек қызметі үшін және экологияны қорғаумен байланысты көптеген маңызды жобаларды әзірлеумен айналысатын ғылыми-зерттеу зертханаларын құруға зор үлес қосқаны үшін шынайы алғысын білдіреді.

Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті коммерциялық емес АҚ ұжымы Тоты Сабирқызы Санатованы жоғары жеке қасиеттерін тікелей растау болып табылатын лайықты марапатын алуымен құттықтайды және алдағы уақытта табыс, ойластырылған және алға қойған ауқымды мақсаттарын тез арада іске асыруды тілейді.

Құрметпен, Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика

және байланыс университеті коммерциялық емес АҚ

Жылу энергетика және басқару жүйелері институты

ҚР Экология,геология және табиғи ресурстар министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің хаты