2021 жылғы 28 қаңтарда

28.01.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылғы 28 қаңтарда "Қазақстан стандарттау және метрология институты" РМК және "Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті" коммерциялық емес АҚ арасында "Қазстандарт" РМК мамандарының өндірістік тәжірибесін және АЭжБУ ғылыми әлеуетін Техникалық реттеу, өлшем бірлігін қамтамасыз ету, стандарттау және метрология саласында ғылыми-зерттеу жұмыстарын орындауда және кадрлар даярлауда пайдалану мақсатында ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды.