2021 жылғы 26 қаңтарда сағат 15:00-де Google Meet платформасында "Ақпараттық технологиялардың тиімділігі және қашықтықтан оқыту сапасы" тақырыбында ВЕБИНАР өтті

2021 жылғы 26 қаңтарда сағат 15:00-де Google Meet платформасында

01.02.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылдың 26 қаңтарында сағат 15.00-де Google Meet платформасында «Ақпараттық технологиялардың тиімділігі және қашықтықтан оқыту сапасы» тақырыбында ВЕБИНАР өтті. Іс-шараны АЭжБУ БАИ ұйымдастырды.

Спикерлер:

Назим Лапытаев - Қазақстанда, Орталық Азия мен Моңғолияда Kaspersky Lab бизнесті дамыту жөніндегі менеджер:

Қашықтықтан білім беру мен ақпараттық қауіпсіздік сервистерінің бірлігі

Светлана Николаевна Котенкова – «Білім берудің озық технологиялары» институтының директоры, Қазан Федералдық университеті, э.ғ.к., доцент:

Электрондық оқыту мен қашықтықтан білім беру технологияларын қолдану: Қазан университетінің кейсі

Татьяна Александровна Шиндина – қашықтықтан және қосымша білім беру институтының директоры, «МЭИ» Ұлттық зерттеу университеті, э.ғ.д., доцент:

Білім беру бағдарламаларын іске асыру кезінде қашықтықтан оқыту технологияларын қолдану тәжірибесі.

Андрей Викторович Кривенков - Беларусь мемлекеттік информатика және радиоэлектроника университетінің қашықтықтан білім беруді дамыту орталығы бастығының орынбасары:

COVID-19 пандемиясы кезеңінде БГУИР-де қашықтықтан білім беру технологияларын пайдалану.

Арман Сократұлы Нәсір - Қазақ-Британ университетінің докторанты:

Қашықтықтан білім берудегі құзыреттілік тәсіл.

Вебинарда келесі бағыттар талқыланды:

- Қашықтықтан білім беруді дамытудың үрдістері мен перспективалары.

- Қашықтықтан білім беруді нормативтік-құқықтық қамтамасыз ету және оқу үрдісінде қашықтықтан білім беру технологияларын пайдалану мәселелері.

- Ашық білім беру платформаларында қолдану және оқыту процесінің ерекшеліктері.

- Қашықтықтан оқытуға арналған оқу материалдарын әзірлеу әдістемесі.

- Қашықтықтан білім беру технологияларын пайдалана отырып, студенттерді даярлау сапасын арттыру.

Вебинар қорытындысы бойынша қашықтықтан оқыту форматының тиісті бағыттарына ұсынымдар қабылданады.