2021 жылдың 24 ақпанында Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ-да

25.02.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылдың 24 ақпанында Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінде «Тіл білімдері» кафедрасының ұйымдастыруымен жыл сайынғы студенттік ғылыми конференция өтті:

«Қазіргі әлемдегі өзекті мәселелер мен инновациялар». Конференция онлайн форматта өтті, оған 1-3-курс студенттері қатысты. Конференциядағы баяндамалар ағылшын және неміс тілдерінде ұсынылды.

Ағылшын тілі секциясы бойынша жүлделі орындарға ие болғандар:

1-орын –Мерурт Раматуллаева, ЭЭк-20-20 тобының студенті;

2-орын –Кемал Сейдуалиев, ЭЭ-20-15 тобының студенті;

2-орын –Турар Хафиз, Рэтк-20-2 тобының студенті;

3-орын  – Кочер Илья, Наргиза Имирова, СИТВЭ -20-2 тобының студенттері;

3-орын –Аружан Ашимова, ТЭк-18-6 тобының студенті;

3-орын –Камилла Муратова, СИБ-20-3 тобының студенті.

Неміс тілі секциясы бойынша жүлделі орындарға ие болғандар:

1-орын –Наиля Балакшиева, ПИ-20-2 тобының студенті;

2-орын –Иззэт Хамит, Алтынай Муратхан, ЭЭ-20-14 тобының студенттері;

2-орын –Салимжан Шаймерденов, ПС-20-5 тобының студенті;

3-орын –Ахмаджон Сапаев, ЭЭк-18-2 тобының студенті;

3-орын –Айсултан Кубаев, КИК-20-1 тобының студенті.

Конференцияның мақсаты студенттерді ғылыми-зерттеу дағдыларын дамытуға ынталандыру және болашақта білім беру және кәсіби қызметті жүзеге асыру үшін ой-өрісін кеңейту болып табылады. Конференцияда көпшілік алдында сөз сөйлеу ақпаратты шет тілінде дұрыс беру дағдыларын және аудиторияның назарын аудару дағдыларын дамытуға ықпал етеді. Студенттерге өз білімдері мен тәжірибелерін байытуға, сондай-ақ оқудың дұрыс бағытына көз жеткізуге мүмкіндік беріледі!