Самал Бексұлтанқызы Абдрешованы және Инженериядағы менеджмент және кәсіпкерлік кафедрасының аға оқытушысы Арыстан Баяндыевич Диханбаевты «6D071700 – Жылу энергетикасы» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алуымен құттықтаймыз!

Самал Бексұлтанқызы Абдрешованы және Инженериядағы менеджмент және кәсіпкерлік кафедрасының аға оқытушысы Арыстан Баяндыевич Диханбаевты «6D071700 – Жылу энергетикасы» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алуымен  құттықтаймыз!

03.03.2021 Барлық жаңалықтар

Самал Бексұлтанқызы Абдрешованы және Инженериядағы менеджмент және кәсіпкерлік кафедрасының аға оқытушысы Арыстан Баяндыевич Диханбаевты «6D071700 – Жылу энергетикасы» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін (ҚР БҒМ Білім және ғылым саласындағы сапаны қамтамасыз ету комитеті төрағасының 2021 жылғы 19 ақпандағы «Философия докторы (PhD) дәрежесін беру туралы» №125 бұйрығына сәйкес) алуымен  құттықтаймыз.

Сіздерге шын жүректен шығармашылық және ғылыми табыстар, барлық кәсіби жоспарларыңыздың жүзеге асырылуын тілейміз!

Жылу энергетика және басқару жүйелері институтының директоры Б.Т. Бахтияр