2021 жылдың 16 наурызында Ғылыми кеңесте Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ ректоры Сауле Саветовна Сагинтаева мерейтой иелерін: "ЖЭҚ" кафедрасының меңгерушісі А.А.Кибаринды және "ИЭжЕҚ" кафедрасының доценті Тоты Сабировна Санатованы құттықтады.

17.03.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылдың 16 наурызында Ғылыми кеңесте Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің ректоры Сауле Саветовна Сагинтаева мерейтой иелерін: "Жылу энергетикалық қондырғылар" кафедрасының меңгерушісі Андрей Анатольевич Кибаринды және "Инженерлік экология және еңбек қауіпсіздігі" кафедрасының доценті Тоты Сабировна Санатованы құттықтады.

Біздің мерейтой иелерінде әр түрлі қасиеттер таңқаларлық түрде үйлеседі: мінездің қаттылығы күнделікті даналықпен, шешім қабылдаудағы инновациялық тәсілдер әрқайсысына көзқарас таба білумен, жоғары талап пен ұйымшылдық мейірімділікпен.

Бүкіл өмірін АЭжБУ-дың гүлденуіне арнаған мерейтой иелеріне табыс, сенімді серіктер, жастармен өзара түсіністік тілегіміз келеді. Әрине, денсаулық пен отбасылық бақыт, онсыз кәсіби өмір толық қанағат әкелмесі сөзсіз.