Үздік жұмыс беруші және JTI Kazakhstan-ның ең ірі FMCG компанияларының бірі жаһандық тағылымдамаға қабылдау жүргізуде!

25.03.2021 Барлық жаңалықтар

26 наурызда сағат 15:00-де өтетін вебинарға тіркеліңіз және JUMP: MAKE IT BRIGHT тағылымдама бағдарламасы, іріктеу критерийлері және бас жүлделер туралы бәрін біліңіз!

Сілтеме бойынша өтіп, орын алып үлгеріңіз.

JUMP: MAKE IT BRIGHT – JTI тағылымдамаларының жаһандық бағдарламасы. Бағдарлама жаһандық FMCG-компаниясының нақты бизнес-жобаларына енуге, тәжірибелі менторлардың басшылығымен түйінді дағдыларды дамытуға және JTI-де табысты мансап құру мүмкіндігін алуға мүмкіндік береді.

Егер Сіз келесі критерийлерге сәйкес келсеңіз, қасыла аласыз:

- 3-4-курс студенті немесе 2019-2021 жж. түлегі;

- ағылшын тілін орта деңгейден жоғары білу;

- екі жылдан аспайтын жұмыс тәжірибесінің болуы немесе тәжірибесінің  болмауы.

Бағдарламаның қатысушысы атанып, келесілерді  ұтып алу мүмкіндігіне ие бол:

⠀- JTI Kazakhstan-да жыл сайынғы ақылы тағылымдамадан өту;

- Женевадағы JTI штаб-пәтерінде жарты жылдық тағылымдамадан өту;

- ақшалай сыйақы;

- Apple техникасы

- және басқа да бағалы сыйлықтар.

JTI Kazakhstan компаниясының жаңалықтарын және Instagram-дағы бағдарламаға қабылдауды қадағала:

@jti_kazakhstan  және @jumpkz

Бұл сенің халықаралық мансап құру мүмкіндің!