2021 жылғы 09 сәуірде Google Meet платформасында макроэкономикалық саясаттың, қор және қаржы нарықтарының зияткерлік ақпараттық технологиялары саласындағы IBM BPM әзірлеушісімен кездесу өтеді

06.04.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылғы 09 Сәуірде Google Meet платформасында макроэкономикалық саясаттың, қор және қаржы нарықтарының зияткерлік ақпараттық технологиялары саласындағы IBM BPM әзірлеушісімен кездесу өтеді.

Ұйымдастырушы – Ғ.Даукеев атындағы АЭжБУ университетінің, Ақпараттық технологиялар институтының "Ақпараттық жүйелер және киберқауіпсіздік" кафедрасы.

Баяндама жасайды:

Имашев Ануар Болатович –  Алтын банк "АҚ-да IBM BPM (Business process manager) / IBM ODM (Operational decision manager) бас жобалау менеджері, әзірлеуші. Оның бөлшек банкинг, бизнес-процестерді/бизнес-ережелерді әзірлеу және жобаларды басқару саласында 13 жылдан астам кәсіби тәжірибесі бар. Банктің цифрлық трансформациясына тікелей қатысқан.

Баяндама тақырыбы: Цифрлық банк тұжырымдамасы, сондай-ақ клиентті қашықтан сәйкестендіру..

Күні: 09.04.2021

Уақыты:16:00

Кездесуге сілтеме