ЦИФРЛЫҚ ОРТА НЕМЕСЕ МИДАҒЫ ТРАНСФОРМАЦИЯ: ЦИФРЛАНДЫРУДЫҢ АВТОМАТТАНДЫРУДАН 7 АЙЫРМАШЫЛЫҒЫ тақырыбындағы дөңгелек үстел

08.04.2021 Барлық жаңалықтар

Ұйымдастырушылар ХАА және АЭжБУ

2021 жылғы 9 сәуір, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін. Халықаралық ақпараттандыру академиясы мен Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті 12 сәуір –  Қазақстан ғылымы күніне арналған «Цифрлық орта немесе мидағы трансформация: цифрландырудың автоматтандырудан 7 айырмашылығы» атты дөңгелек үстел ұйымдастырады.

Дөңгелек үстелдің мақсаты: пандемия кезінде Қазақстанда және әлемде цифрландыру процестерінің ағымдағы жағдайын бағалау, жобалық қызмет арқылы одан әрі даму құралдары мен жолдарын талдау, сервистік интеграцияны дамыту негізінде әлеуметтік-экономикалық жүйелердің цифрлық трансформациясын басқару жөніндегі ғылыми-практикалық ұсынымдар.

Дөңгелек үстелге қатысушылар:

- Халықаралық ақпараттандыру академиясы;

- Ғ. Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті,

- Халықаралық АТ университеті «ХАТУ» АҚ;

- Люблин техникалық университеті (Польша);

- (Deutsches Finanz Kontor Aktien Gesellsghaft) (Оснабруск, Германия);

- Берлин экономика және құқық мектебі (Германия);

- Донбасс мемлекеттік педагогикалық университеті (Украина);

- Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті;

- «Ditum Group» ЖШС;

- «Инженерлік технологиялар & Engineering» ЖШС;

- «BIM KZ» ЖШС.

- Алексей Филиппович Цеховой, т.ғ.д., ҚазҰТЗУ профессоры, ҚР ЖМК  президенті, Бас директор, ХАА академигі, Global Advisor PM World Journal,  PMI мүшесі;

- Сәрсенбек Сейтбекұлы Жүсіпбеков, т.ғ.к., АЭжБУ «Автоматтандыру және басқару» кафедрасының профессоры, ХАА академигі.

2021 жылғы 9 сәуір. 16.00-18.00. Zoom конференциясына қосылу https://us02web.zoom.us/j/7886683865?pwd=UENES3paRVR2SlVmRVpuT1I3c3gxQT09

Конференция идентификаторы: 788 668 3865

Кіру құпиясаны: 123123

ДӨҢГЕЛЕК ҮСТЕЛ БАҒДАРЛАМАСЫ: «Цифрлық орта немесе мидағы трансформация: цифрландырудың автоматтандырудан 7 айырмашылығы»  сілтеме