Ресейлік «Спутник-V» вакцинасымен CОVID-19-дан вакциналанғысы келетін Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ барлық оқытушылары мен қызметкерлерінің назарына!

16.04.2021 Барлық жаңалықтар

Алматы қаласы ДСБ «Қалалық студенттік емхана» ШЖҚ МКК әкімшілігі  және «Орталық клиникалық аурухана» АҚ эпидемиологиялық қолайсыз кезеңде коронавирустық инфекцияға қарсы вакциналау жүргізеді.

Алматы қ. ДСБ «Қалалық студенттік емхана» ШЖҚ МКК мекенжайы:

Бұқар Жырау гүлзары 14 (Марков көшесінің қиылысы) тел. 376-36-60, 376-32-68

Жұмыс кестесі: демалыссыз, келушілерді сағат 20-00-ге дейін қабылдайды.

«Орталық клиникалық аурухана» АҚ мекенжайы: Панфилов көшесі, 139., тел 8-707-785-20-09 (Сандуғаш),

Жұмыс кестесі: жұмыс күндері сағат 18-00-ге дейін, демалыс күндері сағат 10-00-ден 16-00-ге дейін.

Өзіңізбен бірге жеке куәлігіңіз болу керек (қалалық тіркеу қажет).

Сіз қай емханаға бекітілгеніне қарамастан, өз туыстарыңызды Алматы қаласы ДСБ «Қалалық студенттік емхана» ШЖҚ МКК-ға вакциналауға өзіңізбен бірге алып келе аласыз.

«Орталық клиникалық аурухана» АҚ вакциналауы – қатаң тіркеу бойынша.