21-ақпан және 30-сәуір аралығында өткен «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында республикалық магистранттар мен студенттік жұмыстар (шығармалар) конкурсы қорытындысымен таныс болыңыздар!

04.05.2021 Барлық жаңалықтар

Құттықтаймыз! Құттықтаймыз! Құттықтаймыз!

Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінде 2021 жылдың 21-ақпан және 30-сәуір аралығында өткен «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер», «Қазақстанның рухани киелі жерлері», «Қазақстанның сакралды географиясы», «Қазақстанның 100 жаңа есімі», «Ауыл – ел бесігі» тақырыптары бойынша  республикалық магистранттар мен студенттік жұмыстар (шығармалар) конкурсы қорытындысымен таныс болыңыздар!

І «ТУҒАН ЖЕР» бағыты бойынша:

дәрежелі диплом: Хамзахунова Д. «ҰЙҒЫР АУДАНЫНЫҢ ТАРИХЫ», Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті, Ауыл шаруашылығын энергиямен қамтамасыз ету мамандығы, 1 курс, ЭСХк 20-1 тобы, Алматы қ.

Жетекшісі: т.ғ.к., доцент Төленова З.М.

2 дәрежелі диплом: Нураддинова Г. «ТАРИХЫ ТЕРЕҢ – ТҰҒЫРЛЫ ӨЛКЕМ» ҚазҰАЗУ, «Технология және Биоресурстар» факультеті  ТПРП-110К тобы, Алматы қ.

Жетекшісі: т.ғ.к., қауымд. проф. Ахантаева Ә.Ж.

3 дәрежелі диплом: Игенбайқызы Байан «ҚАЗАЛЫ-ҚАЗЫНАСЫ ҚАЗАҒЫМНЫҢ», ҚазҰАЗУ, кадастр, 1-курс студенті, Қызылорда обл., Қазалы қ.

ІІ «ҚАЗАҚСТАНЫҢ РУХАНИ КИЕЛІ ЖЕРЛЕРІ» бағыты бойынша:

1 дәрежелі диплом: Серикболова А.С. «ҰЛЫТАУ-ҰЛТЫМЫЗДЫҢ ҰЯСЫ», Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және Әлем тілдері университеті Шығыстану мамандығы, 1 курс Алматы қ.

Жетекшісі: с.ғ.к., аға оқытушы Әли Б.Қ.

2 дәрежелі диплом: Попков М.К. «МАВЗОЛЕИ КАЗАХСКИХ ХАНОВ: СВЯТЫНИ КАЗАХСКОЙ ЗЕМЛИ», Алматинский университет энергетики и связи имени Гумарбека Даукеева, ВТиПО, 1 курс, г. Алматы,

Руководитель: к.и.н., доцент Утегалиева А.Д.

3 дәрежелі диплом: Қармыс Т. «КИЕЛІ  МЕКЕН-МАНҒЫСТАУ», Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті «Мемлекеттік  және жергілікті басқару» мамандығының 1 курс студенті Маңғыстау обл., Форт-Шевченко қ.

Жетекшісі: аға оқытушы Баймұратова Г.Ш.

ІІІ - «ҚАЗАҚСТАННЫҢ САКРАЛДЫҚ ГЕОГРАФИЯСЫ» бағыты бойынша:

1 дәрежелі диплом: Попков В.К. «САКРАЛЬНАЯ ГЕОГРАФИЯ ДРЕВНЕГО ТАРАЗА», Алматинский университет энергетики и связи имени Гумарбека Даукеева, Специальность ВТиПО, 1 курс, г. Алматы

Руководитель: к.и.н., доцент Утегалиева А.Д.

2 дәрежелі диплом: Түгелбай Д.Б. «ҚАЗАҚСТАННЫҢ РУХАНИ КИЕЛІ ЖЕРЛЕРІ», Қазақ ұлттық аграрлық университеті, Менеджмент-110, 1 курс, Түркістан обылысы, Шардара ауд.

Жетекшісі: Гүльмира Баймуратова

3 дәрежелі диплом: Сарсенбай Ә.  «ҚАЗАҚСТАННЫҢ САКРАЛДЫҚ ГЕОГРАФИЯСЫ», Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті, Жылуэнергетика, 2 курс

Жетекшісі: доцент Апашев С.Б.

ІV - «ҚАЗАҚСТАННЫҢ 100 ЖАҢА ЕСІМІ» бағыты бойынша:

1 дәрежелі диплом: Исахан С.Д. «ҰЛТЫМЫЗДЫҢ ҰЛЫ ҰСТАЗЫ», Абай атындағы ҚазҰПУ, Шығыс филологиясы және аударма кафедрасы, “Аударма ісі” мамандығының 1-курс магистранты, Алматы қ.

Ғылыми жетекші: Асанова.Г.С. -PhD.

2 дәрежелі диплом: Төртқараева Ш.Т. «ҚАЗАҚСТАНДЫҚ 100 ЖАҢА ЕСІМГЕ ЛАЙЫҚТЫ ТҰЛҒАЛАР»,  ҚазҰАЗУ, «Агробиология және фитосанитария», факультетінің 1 курс студенті

Жетекшісі: т.ғ.к., қауымд. профессор Салқынбек Д.И.

3 дәрежелі диплом: Туйгумбаев Д.Н. «100 НОВЫХ ЛИЦ КАЗАХСТАНА», Алматинский университет энергетики и связи имени Гумарбека Даукеева, электроэнергетика, 1 курс, г. Алматы

Руководитель: д.п.н., проф. Мухамбедьярова А.Т.

V- «АУЫЛ – ЕЛ БЕСІГІ» бағыты бойынша:

1 дәрежелі диплом: Наурызбай А.Б. «АЛАКӨЛІМ – АРДАҒЫМ», Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті, Радиоэлектроника және байланыс, 2 курс

Жетекшісі: Орынбекова Д.С.

2 дәрежелі диплом: Оспаналы Диана «АУЫЛЫМ –АЛТЫН БЕСІГІМ!», АЭжБУ, тобы: БЖДк-20-3

Жетекшісі: доцент Байдильдина С.Х.

3 дәрежелі диплом: Мұхтар А.Қ. «КИЕЛІ ТОРҒАЙ МЕКЕНІ»  Ы.Алтынсарин атындағы АрПИ Физика және математика кафедрасына қарасты Математика» мамандығының 1-курс студенті, Қостанай облысы, Арқалық қ.

Жетекшісі: аға оқытушы, магистр Узакова Б.З.

Алматы қоғамдық даму басқармасы, КММ «Рухани Жаңғыру» жобалық кеңсесінің тарапынан марапатқа ие болғандар:

1. Абдраман З.Т. «ҰЛТТЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚ – ҰРПАҚ ТӘРБИЕСІНІҢ ҚАЙНАР КӨЗІ», Нархоз университеті, «Менеджмент» мамандығы, 2 курс студенті, Алматы қ.

Жетекші: фс.ғ.к., қауымд. профессор Сыбанбаев Қ.Ү.

2. Төлешова А. М. «ЖАНЫҢДА ЖҮР ЖАҚСЫ АДАМ», Қазақ Ұлттық аграрлық университеті, «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының  «1» курс студенті, Тараз қ.

Жетекшісі: аға оқытушы Баймуратова Г.Ш.

3. Қуанышбай Н. М. «ҚАЗАҚСТАННЫҢ 100 ЖАҢА ЕСІМІ», Қазақ Ұлттық аграрлық Зерттеу университеті, логистика 1 курс, Алматы қ.

Ғылыми жетекшісі: тарих магистірі Күлмесханова С.С.

4. Махмудова Н. «ЕЛДІК ПЕН ЕРКІНДІКТІ ТУ ЕТКЕН», Ғұмарбек Даукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті, электрэнергетика ІІ курс, Алматы қ.

Жетекшісі: с.ғ.к., аға оқытушы  Әбдіқалық А.Ә.

5. Әбілқасым Т. «ТУҒАН ЖЕРГЕ ТАҒЗЫМ», Қазақ-Ресей медицина университеті, Жалпы медицина факультетінің 1 курс студенті

Жетекшісі: т.ғ.к., профессор Салқынбек Д.

Ескерту: Дипломдар, сертификаттар пошталарыңызға жіберілді. Ал жинақтың электронды нұсқасын (ISBN дайын болғанда) алатын боласыздар.  Шығармашылық тұрғыдан ізденіп жұмыс жазған әр қатысушы біз үшін жеңімпаз!

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

Әлеуметтік пәндер кафедрасы