Жаңалықтар мұрағаты

Қалпына келтіру

2020 жылдың 02 қазаны күні сағ. 14:00-де Google Meet платформасында «ӨНЕРКӘСІПТІ ТЕХНОЛОГИЯЛЫҚ ЖАҢҒЫРТУДЫҢ БАСЫМДЫҚТАРЫ ЖӘНЕ ЭНЕРГЕТИКА: ӘЛЕМДІК ТӘЖІРИБЕ ЖӘНЕ ҚАЗАҚСТАН» тақырыбында ВЕБИНАР өткізіледі.

Толығырақ

EY студенттер арасында «Үздік жұмыс беруші» зерттеуін жүргізіп жатыр.
28/09/2020

EY студенттер арасында «Үздік жұмыс беруші» зерттеуін жүргізіп жатыр.

15 қыркүйекте
15 қыркүйекте "Телекоммуникация және инновациялық технологиялар" кафедрасында "Жасанды интеллект" трегі бойынша 4-оқу жылының магистранттары мен бакалаврларынан тұратын Samsung IT академиясының білім беру ағымы басталды.

ҚР БҒМ: ЖОО ОҚЫТУШЫЛАРЫ ҚАҒАЗ ЕСЕПТІЛІКТЕН БОСАТЫЛУЫ ТИІС
25/09/2020