21 қыркүйек 14:30-да YouTube-тегі Aues University арнасында және Zoom-да Ғ.Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің ректоры Сагинтаева Сауле Саветовна жұртшылықпен есепті кездесу өткізеді.

20.09.2021 Барлық жаңалықтар

АЭжБУ ректоры 2020-2021 оқу жылында атқарылған жұмыстардың нәтижесін жариялап, ЖОО-ның оқу-білім беру, ғылыми-инновациялық, қаржы-шаруашылық және әлеуметтік-тәрбиелік қызметі бойынша толық талдау жасайды. Университеттің жетістіктерін атап, стратегиялық есебін және дамыту бойынша басымдықтарды анықтайды, сондай-ақ, жаңа оқу жылындағы болжамдармен бөліседі.

Қызықтырған сұрақтардың барлығын онлайн кездесу қоя аласыздар.

Қосылыңыздар!