Нағыз Siri дауысын естігіңіз келе ме? Nobel Fest фестиваліне тіркеліңіз!

20.10.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылғы 26-29 қазан аралығында "Болашақ бүгіннен бастап" атты негізгі тақырыппен Нобель сыйлығы мен Серпіліс үшін сыйлықтың (ғылыми Оскар) 8-10 лауреаттарының қатысуымен бүкіл Орталық Азиядағы ең ірі ғылыми-білім беру іс-шарасы Нобель фестивалі (Nobel Fest) өтеді.

Бұл жолы фестивальде Орталық Азия жастарына арналған "Юваль Ной Харари" - әлемдік тарихшы және "Sapiens: адамзаттың қысқаша тарихы", "Homo Deus: ертеңгі күннің қысқаша тарихы", "ХХІ ғасырға арналған 21 сабақ" және "Sapiens: графикалық тарих" (оның кітаптары 27,5 миллион данамен 60 тілде таратылды) сияқты жұлдыздар өнер көрсетеді. БҰҰ бейбітшілік елшісі, Джонатан Медведь – Израиль стартаптарының атасы, жетекші венчурлық капиталистердің бірі, Гаррик хиллеман - әлемдік cryptocurrency сарапшысы және басқалар. Олармен бірге фестивальге әлемнің ең беделді университеттерінің профессорлары қатысады: Лондон Экономика мектебі, MIT Массачусетс технологиялық институты, Стэнфорд университеті, Нью-Йорк университеті, Калифорния Университеті, Лондон Императорлық колледжі, Вашингтон университеті, сондай-ақ ірі халықаралық корпорациялардың басшылары мен жетекші сарапшылары: Microsoft, Google, SAP, Chevron, Coca-Cola және басқалар.

Nobel Fest-ке қатысу тегін.

Nobel Fest сайтында тіркелу ашық

Бағдарлама