20 қазан күні 2021 жыл Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінде «Қазақстанның 100 жаңа есімдері» тақырыпта «Парасат» клубының онлайн форматта кезекті кездесуі өтеді

20 қазан күні 2021 жыл Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінде «Қазақстанның 100 жаңа есімдері»  тақырыпта «Парасат» клубының онлайн форматта кезекті кездесуі өтеді

20.10.2021 Барлық жаңалықтар

20 қазан күні 2021 жыл Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінде «Қазақстанның 100 жаңа есімдері»  тақырыпта «Парасат» клубының онлайн форматта кезекті кездесуі өтеді.

Кешіміздің қонағы: Мадина Ашилова - әл -Фараби атындағы ҚазҰУ түлегі (2006), PhD, философия кандидаты (РФ), доцент. 2007 жылдан бері БАҚ саласында жұмыс істейді. Шығармашылық жолды «Хабар» телеарнасының таңғы бағдарламаларының редакторынан «Алматы» телеарнасының бас редакторына дейін өтті. Қазіргі уақытта ол журналист және «Тұран» телеарнасының жүргізушісі. Ол журналистік қызметті оқытумен сәтті ұштастырады. 2011 жылдан бастап Абылай хан атындағы ҚазХҚжӘТУ жұмыс істейді. Ол ғылыми жұмыстармен белсенді айналысады, білім беру, медиа-білім, мәдени мұра мәселелерін зерттейді. Оның 200-ден астам ғылыми еңбектері бар.

Ол Қазақстанның мәдени мұрасын зерттеуге құмар. Осы мақсатта ол 2016 жылы «Almaty Nomad» саяхатшылар клубын құрды. Қазіргі уақытта Ашилова Мадина Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «2021-2023 жылдарға арналған жас ғалымдар байқауының» жеңімпазы ретінде «Жаһандану жағдайында білім беру құндылықтарының трансформациясы және көпмәдениетті әлем» ғылыми жобасын басқарады.

Қосылу уақыты - 14.30.

Басталуы - 15.00.

Қосылу адресі:// Google Meet: Сілтеме

Келем деушілерге есік ашық.