Біздің еліміз үшін белсенді патриотизм маңызды

20.10.2021 Барлық жаңалықтар

Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ онлайн форматта «100 жаңа есім» жобасының жеңімпазы Мәдина Ашиловамен кездесу өткізді. Кездесуді Әлеуметтік пәндер кафедрасы мен « Рухани жаңғыру» кеңсесі ұйымдастырды.

«Almaty Nomad» саяхатшылар клубы» қоғамдық бірлестігінің идеялық шабыттандырушысы әрі құрушысы, «Тұран – ТВ» телеарнасының жүргізушісі Мәдина Ашилова «Хабар» телеарнасының таңғы бағдарламалар редакторынан бастап «Алматы» телеарнасының шеф-редакторына дейінгі шығармашылық жолдан өтті. Ол журналист жұмысын оқытушылық қызметпен сәтті үйлестіреді. 2011 жылдан бастап Мәдина Ашилова Абылай хан атындағы ҚазХҚжӘТУ-да жұмыс істейді. Оның зерттеу пәні - білім беру, медиа білім беру және мәдени мұра мәселелері. Ол жас ғалымдар байқауының жеңімпазы болып табылады және ҚР БҒМ «жаһанданған және көп мәдениетті әлемдегі білім беру құндылықтарын трансформациялау» ғылыми-зерттеу жобасын басқарады. Ол 200-ден астам ғылыми еңбектер дайындады. Алайда Мадина бес баланы тәрбиелеуді өзінің басты миссиясы деп санайды. Жас әйел пештің қамқоршысы және белсенді кәсіби, ғылыми және қоғамдық өмірді біріктіре алады. Журналист және ғалым Мәдина Ашилованың айтуынша, егер сіз өзіңіздің сүйікті ісіңізбен айналыссаңыз, тау қопаруға да болады...

Мақаланың түпнұсқасы

Әлеуметтік пәндер кафедрасының профессоры,