2021 жылғы 30 қарашада АЭжБУ-да Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған "Елбасы жолы" дөңгелек үстелі өтеді

29.11.2021 Барлық жаңалықтар

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ БІРІНШІ ПРЕЗИДЕНТІ КҮНІНЕ АРНАЛҒАН «ЕЛБАСЫ ЖОЛЫ» ТАҚЫРЫБЫНДА ДӨҢГЕЛЕК ҮСТЕЛ ӨТЕДІ.

Өтетін уақыты: 30 қараша 2021 жыл, 11.00-12.10.

Офлайн және онлайн қосылу адресі: Google Meet

Кіріспе сөз: Сагинтаева Сауле Саветовна Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің ректоры, экономика ғылымдарының докторы, профессор, Халықаралық ақпараттандыру академиясының академигі.

Модератор: Мухамбедьярова Алтынай Тулеуовна – с.ғ.д., әлеуметтік пәндер кафедрасының профессоры, Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ

Спикерлер:

Махмутов Серік Қапанұлы – Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің әлеуметтік және тәрбие ісі жөніндегі проректоры, т.ғ.к., доцент.

Абылкасимова Ақбөпе Бақытжанқызы - Алматы қаласы мәслихатының депутаты

Мухамбедьярова Алтынай Тулеуовна – саясаттану ғылымының докторы, профессор.

Абрахматова Гүлнара Абрайкуловна - философия ғылымдарының кандидаты, доцент.

Мұхамеджан Қуаныш Шәкіртұлы - философия ғылымдарының кандидаты, профессор.

Кабдушев Болат Жоламанұлы  –  әлеуметтік пәндер кафедрасының меңгерушісі, т.ғ.к., доцент, «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің жетекшісі

Талқылау. Дөңгелек үстелді қорытындылау

Әлеуметтік пәндер кафедрасы.