Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ спартакиадасы - командалық рухтың жеңісі

28.02.2022 Барлық жаңалықтар

2022 жылдың 26 ақпанында Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінде ОПҚ және қызметкерлер арасында Спартакиада өтті. «Құрметті әріптестер! Спартакиадаға қош келдіңіздер! Біз кәсіби спортшы емеспіз, дегенмен дені саудың жаны сау екенін түсінеміз. Мұндай қанатты сөз әлемдік пандемия кезінде одан да өзекті болды. Спорт өмірде өте маңызды, өйткені ол денсаулықты ғана емес, иммунитетті де нығайтады. Жеңіс соншалықты маңызды емес, тек достық маңызды!»,- деді АЭжБУ ректоры Сауле Сагинтаева.

Биыл 5 пән бойынша Спартакиада өткізілді - шағын футбол, бадминтон, шахмат, волейбол, теннис. Көптеген қатысушылар өз отбасыларымен бірге келді. «Балаларыңызды спартакиадаға алып келгендеріңіз қуантады. Барлықтарыңызға іс-шарадан ләззат алуды, сондай-ақ барлығыңызға сәттілік тілеймін. Алға!»,- деді Әлеуметтік және тәрбие жұмысы жөніндегі проректор Серік Махмутов.

Қатысушылар спорттық рух танытып, бір-бірін қолдап, жүлделі орындар үшін күресті. Соңында жеңімпаздар анықталып, оларды Жастар саясаты департаментінің директоры Зарема Абдуллина марапаттады. «2022 жылы Спартакиаданы алғаш ашушысыздар! Мен сіздерді осымен құттықтағым келеді. Бірінші кезекте біз өзіміздің жалқаулығымызды жеңіп, демалыс күні ойыннан ләззат алу үшін келдік. Сіздерге бақыт пен амандық тілеймін. Сіздер тарихта қаласыздар!», - деді ол.

Жүлделі орындар келесідей бөлінді:

Шахмат

1-орын - Асылхан Аделхан