АЭжБУ-дан 8 команда "Student Energy Challenge" байқауының екінші кезеңіне өтті!

АЭжБУ-дан 8 команда

19.05.2022 Барлық жаңалықтар

«KAZENERGY»  қауымдастығы «Шелл Қазақстан»  компаниясымен серіктесе отырып және оның қаржылық қолдауымен ЖОО студенттеріне арналған жыл сайынғы «Student Energy Challenge» зияткерлік командалық конкурсына өтінімдерді қабылдаудың аяқталғаны туралы хабарлайды.

АЭжБУ - дан екінші кезеңге 8 команда өтті:

1.     «Jedi». Команда капитаны – Әлішер Ермекұлы Дінтаев –Телекоммуникация және ғарыштық инженерия институты (ТҒИИ)

2.      «Franchouchou». Команда капитаны – Кирилл Александрович Мясюгин Ақпараттық технологиялар институты (АТИ)

3.      «MVP». Команда капитаны – Ансар Фархадович Хусаинов Телекоммуникациялар және ғарыштық инженерия институты (ТҒИИ)

4.      «Chikara». Команда капитаны – Алина Сериковна Байсал Жылу энергетика және басқару жүйелері институты (ЖЭБЖИ)

5.      «Solar Soul». Команда капитаны – Ақжайна Ерлановна Байдуллина Электр энергетика және электр техника институты (ЭЭИ)

6.      «Dr.Stone». Командасының капитаны – Алмаз Адилевич  Самаев Ақпараттық технологиялар институты (АТИ)

7. «DevEng». Команда капитаны – Элиза Игібайқызы Юмдасова Телекоммуникациялар және ғарыштық инженерия институты (ТҒИИ)

8.  «Kazeco». Команда капитаны – Армен Махмұдұлы Өзбекбаев Телекоммуникациялар және ғарыштық инженерия институты (ТҒИИ)

Командаларға сәттілік тілейміз!

ҒЫЛЫМ ЖӘНЕ КОММЕРЦИЯЛАНДЫРУ ДЕПАРТАМЕНТІ