Офлайн форматта бағдарламалау бойынша олимпиада

14.09.2022 Барлық жаңалықтар

«IT-инжиниринг» кафедрасы Ғылым және коммерцияландыру департаментімен бірлесіп 1-курс студенттері арасында барлық мамандықтар бойынша офлайн форматта бағдарламалау бойынша олимпиада өткізеді.

Өтетін орны: 300А-аудитория.

Олимпиаданың басталу күні: 20.09.2022ж. сағат 14:00.

Ұзақтығы: 3 сағат.

Тіркеу 19 қыркүйек сағат 23:59-ға дейін ашық.

Тіркелу сілтемесі

Қатысу сілтемесі: https://ejudge.aues.kz/

Олимпиада ACM студенттік командалары арасындағы әлем чемпионатының ережелеріне сәйкес келеді

1. Шешімдерді тікелей турнир барысында тексереді. Қатысушылар әрбір жіберілген есеп үшін дереу тестілеу нәтижелері бар жауап алады.
  2. Қатысушылар шешілген тапсырмалар саны бойынша бағаланады. Неғұрлым көп есеп шешілсе, соғұрлым қатысушының орны жоғары болады. Бірдей есептерді шешкен қатысушылардың арасында қатысушылар айып ұпайларының саны бойынша орналасады. Айып ұпайлары неғұрлым аз болса, қатысушының орны соғұрлым жоғары болады.
  3. Берілген есепті толық шешіп, барлық тестілерден сәтті өткен адам қатысушы болып есептеледі. Жартылай шешімдер есептелмейді.
  4. Қатысушы үшін айып ұпайлары қатысушы шешкен барлық есептер үшін айып ұпайларының сомасы ретінде есептеледі. Шешілмеген есептер айып ұпайларына ықпал етпейді. Шешілген есеп үшін айып ұпайлары турнирдің басынан есеп берілген сәтке дейін өткен минуттар саны ретінде есептеледі, сонымен қатар тапсырманы жіберудің әрбір алдыңғы сәтсіз әрекеті үшін 20 минут қосылады. Бағдарламаны қайта тапсыру әрекеттері есепке алынбайды.

Қолжетімді компиляторлар/интерпретаторлар және бағдарламалау тілдері:

1. Python
  2. C++
  3. Java

Жүйені тексеру үшін сіз «test contest» сынақ турниріне қатыса аласыз.

Кіру : aues_test

Құпия сөз : aues_test