Пауэрлифтингтен Қазақстан Республикалық чемпионатының жеңімпаздары: Артур Беркембаев пен Тамерлан Киржибаевты құттықтаймыз

11.10.2022 Барлық жаңалықтар

1-10 қазан аралығында Семей қаласында пауэрлифтингтен Қазақстан чемпионаты өтіп, оған университетіміздің студенттері Артур Беркембаев пен Тамерлан Киржибаев қатысып, жүлделі орындарға ие болды.

59 келі салмақта СЭС-19-23 тобының студенті Артур Беркембаев үшінші орынға ие болса, 105 келі салмақта СЭС-19-23 тобының студенті Тамерлан Киржібаев жеңімпаз атанды.

Жігіттерімізді шын жүректен құттықтаймыз! Энерго студенттері өздеріне сенімді, жігерлі және барлық бастамаларда әрқашан жетістікке жететін алғыр!  Осы бетіңнен тайма, АЭжБУ!