«АЭжБУ құрамасы» КВН командасы «Қазақстанның КВН Одағы» Республикалық жастар қоғамдық бірлестігінің шақыруымен 18-21 тамыз аралығында Республикалық Жоғарғы-лиганың ширек финалында өнер көрсетті.

«АЭжБУ құрамасы» КВН командасы «Қазақстанның КВН Одағы» Республикалық жастар қоғамдық бірлестігінің шақыруымен 18-21 тамыз аралығында  Республикалық Жоғарғы-лиганың ширек финалында өнер көрсетті.

25.08.2020 Барлық жаңалықтар

Біздің университетіміздің «АЭжБУ құрамасы» КВН командасы «Қазақстанның КВН Одағы» Республикалық жастар қоғамдық бірлестігінің шақыруымен 18-21 тамыз аралығында Нұр-Сұлтан қаласындағы «Астана» концерт залында өткен Республикалық Жоғарғы-лиганың ширек финалында өнер көрсетті.

Жоғарғы-лига ойынының жалпы тақырыбы - «Біз біргеміз!». Ұжымның бірлігі мен бірлігінің арқасында олар тапсырманы жақсы орындап, Республикалық Жоғарғы-лиганың жартылай финалына жолдама алды.

Түсірілім кезінде санитарлық нормалар қатаң сақталып, көрермендер жиналмады. Бұл әзіл мен креативті шығармашылықтың күшін біріктіретін ерекше формат болды.

Турнир «QAZAQSTAN» ұлттық телеарнасында көрсетіледі.

Бағдарламаны қадағалаңыз!

Біз «АУЭС құрамасы» командасын жақсы көреміз және мақтан тұтамыз!