Алдағы қысқы сессия бойынша жиналыс жазбалары

07.12.2020 Барлық жаңалықтар

Білім алушыларға

2-aралық бақылау  2020 жылдың 14 желтоқсаны мен 19 желтоқсаны аралығында өтеді.

Аралық бақылау мен Емтихандар кезінде тексеруден өту үшін 3 желтоқсаннан бастап бір апта ішінде өтетін коллоквиумдарда тексеруді міндетті түрде сынап көру қажет.

Тексеруден өте алмайтын немесе платонуста фотосуреттері жоқ барлық студенттер фотосуреттерін өз корпоративті поштасынан Тіркеу офисінің мекен-жайына жіберу керек (v.neledva@aues.kz). Корпоративтік поштадан келмеген хаттар қарастырылмайды.

Емтихан сессиясы 28 желтоқсаннан бастап академиялық күнтізбеге сәйкес өткізіледі (АЭжБУ сайтында орналастырылған https://aues.edu.kz/ru/site/academ ).

Күндізгі оқу бөлімінің барлық студенттері емтихандарын кестеге сәйкес тестілеу түрінде тапсырады (белгіленген күні және белгілі бір уақытта).

Магистранттар мен докторанттарға арналған Microsoft Teams жиынының жазбасы: сілтеме

1-курс студенттеріне арналған Microsoft Teams жиналыс жазбасы: сілтеме

2,3,4-курс студенттеріне арналған Microsoft Teams жиналыс жазбасы: сілтеме