Студенттер мен жетекшілерді АЭжБУ командасының олимпиададағы жеңісімен құттықтаймыз!

22.01.2021 Барлық жаңалықтар

2020 жылдың 11 желтоқсанында «Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті» коммерциялық емес АҚ-да Қазақстан Республикасы Жоғары оқу орындарының студенттері арасында «Жылу энергетикасы» мамандығы бойынша Республикалық пәндік онлайн олимпиада өтті. Олимпиадаға АЭжБУ студенттері қатысты. Олимпиада нәтижелері бойынша келесі студенттер құрамында АЭжБУ командасы І дәрежелі дипломмен марапатталды:

1. Абат Мұратұлы Жұмағалиев, ТЭ(ТЭС)к-18-1 тобының студенті;

2. Руслан Андреевич Калашников, ТЭ(ТЭС)-18-3 тобының студенті;

3. Нұрсұлтан Динакынович Сугурбаев, ТЭ(ТЭС)-18-3 тобының студенті

Әр қатысушы сертификатпен және І,ІІ,ІІІ дәрежелі дипломдармен марапатталды. Сондай-ақ АЭжБУ командасының олимпиадаға қатысқаны және бірінші орын алғаны үшін алғыс хаттармен келесі тұлғалар марапатталды:

- АЭжБУ ректоры Сауле Саветовна Сагинтаева;

- «Инженериядағы менеджмент және кәсіркерлік» кафедрасының доценті Сауле Киянбековна Абильдинова;

- «Жылу энергетикалық қондырғылар»  кафедрасының доценті Нина Гавриловна Борисова;

- «Жылу энергетикалық қондырғылар» кафедрасының аға оқытушысы  Карлыгаш Сериковна Олжабаева.

С.К.Абильдиноваға алғыс хат

Н.Г. Борисоваға алғыс хат