05.02.2021 Барлық жаңалықтар

29.01.2021 ж. Біліктілікті арттыру институты IT-мамандықтары және «Автоматтандыру және басқару» білім беру бағдарламаларының сараптамалық тобының мүшелерімен кездесу ұйымдастырды:

Сараптамалық топ:

1. Кайрат Сансызбаевич Рсымбетов – ф-м.ғ.к., «ҚТЖ» ҰК АҚ IT-сарапшысы

2. Анвар Шайзадаевич  Байгулов – «Энергоақпарат» АҚ SAP ERP жүйелері бойынша бас сарапшысы

3. Аскарбек Амыркулович Садыков – IT-сарапшы, «Қазақ желілік технологиялар және телекоммуникациялар ғылыми-зерттеу институты» ЖШС

4. Улан Бекбергенович Асылбеков – «Электрондық қаржы орталығы» АҚ Ақпараттық қауіпсіздік бас инженері

5. Адиль Сырлыбайулы Тюлебай – IT-сарапшы, Атырау қ. «Теңізшевройл» электр басқару жүйелері жөніндегі инженері (онлайн)

«АЭжБУ» КеАҚ қатысушылары:

АЭжБУ ректоры – С.С. Сагинтаева

АҚ жөніндегі проректор  – С.В. Коньшин

АТИ директоры – Т.С. Картбаев

ЖЭБЖИ директоры – Б.Т. Бахтияр

ЭЭИ директоры – Ж.С. Абдимуратов

ТҒИИ директоры – Г.К. Балбаев

«IT-Инжиниринг» каф. меңгерушісі – А.Х. Козбакова

«Ақпараттық жүйелер және киберқауіпсіздік» каф. меңгерушісі –                    Г.Б. Кашаганова

«Автоматтандыру және басқару» каф. меңгерушісі – И.А. Федоренко

«Телекоммуникация және инновациялық технологиялар» каф. меңгерушісі – Э.К. Темырканова

«Электроника және робототехника» каф. меңгерушісі – Т.О. Чигамбаев

«Ғарыштық инженерия» каф. меңгерушісі – К.А. Алипбаев

Кездесу барысында сарапшылар тобының мүшелері Ақпараттық технологиялар институтының, Телекоммуникация және ғарыштық инженерия институтының зертханалары мен кафедраларымен және «Автоматтандыру және басқару» кафедрасымен танысты.

Институттардың ғылыми-техникалық базасымен танысу қорытындысын сарапшылар дөңгелек үстел барысында қорытындыланды.

Аталған іс-шараны ұйымдастырудың мақсаты: халықаралық үлгідегі сертификаттар беруге мүмкіндік беретін сертификаттау орталығын ашу бойынша ұсынымдар қалыптастыру болып табылады. Бұл құжаттарды талдауды, сынақ және зертханалық зерттеулерді және тағы басқаларды қамтитын жауапты процесс.