03.02.2021 Барлық жаңалықтар

"Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті" КеАҚ "Қазақстан Күн энергетикасы қауымдастығы" ЗТБ Директорлар кеңесінің шешімімен қауымдастық құрамына аккредиттелген байқаушы ретінде қабылданды.

Қауымдастық инвесторларды, әзірлеушілерді және жабдық өндірушілерді, сондай-ақ Халықаралық қаржы институттарын, зерттеу және жобалау институттарын біріктіреді. Қауымдастыққа кіру қауымдастық қатысушыларының табысты тәжірибесін пайдалануға және ең аз қаржы және уақыт шығындарымен өз жобасын іске асыруға және жаңартылатын энергия көздері саласындағы қолданыстағы заңнаманы жетілдіруге қатысуға мүмкіндік береді.