2021 жылдың 5 ақпанында Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінде «Дене шынықтыру» пәні аясында оқу процесін ұйымдастыру мәселелеріне арналған әдістемелік семинар өтті

05.02.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылдың 5 ақпанында Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінде «Дене шынықтыру» пәні аясында оқу процесін ұйымдастыру мәселелеріне арналған әдістемелік семинар (Google Meet платформасында) өтті. Семинар дәріскері– Х.Досмұхаметов атындағы Атырау университетінің қауымдастырылған профессоры Альмира Джуресовна Искакова.

Семинар барысында қатысушылар дене шынықтыру пәнін оқытудың түрлі әдістемелерін талқылады.

Жеке тұлғаны рухани тәрбиелеуде дене шынықтырудың маңызды рөлі атап өтілді.