2021 жылдың 02 сәуірінде Google Meet платформасында ақпараттық технологиялар және киберқауіпсіздік саласындағы жетекші маманмен кездесу өтеді

29.03.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылдың 02 сәуірінде Google Meet платформасында Ақпараттық технологиялар және киберқауіпсіздік саласындағы жетекші маманмен кездесу өтеді.

Ұйымдастырушы – Ғ.Даукеев атындағы АЭжБУ Ақпараттық технологиялар институтының «Ақпараттық жүйелер және киберқауіпсіздік» кафедрасы.

Баяндамашы:

Иван Николаевич Филько - ақпараттық қауіпсіздік бойынша сарапшы, кибер шабуылдарды талдау және тергеу орталығында сертификатталған этикалық хакер (СЕН 2020). Бағдарламалық өнімдерді қауіпсіз әзірлеу, ақпараттық қауіпсіздік аудиті сияқты бағыттарда IT саласында 10 жылдан астам еңбек өтілі бар.

Баяндама тақырыбы: Ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету бойынша қызметтер нарығын дамыту трендтері.

Күні: 02.04.2021 ж.

Уақыты: сағат 16:00

Кездесуге сілтеме

Ақпараттық жүйелер және киберқауіпсіздік  кафедрасы