АЭжБУ студенттері Санкт-Петербургте оқиды және "Рубин" кәсіпорнында сабақ алуда

АЭжБУ студенттері Санкт-Петербургте оқиды және

10.03.2022 Барлық жаңалықтар

2022 жылдың ақпан айында Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ студенттері  —  Антон Ахтичанов, Глеб Фаизов және Денис Ягодкин Санкт-Петербург мемлекеттік телекоммуникация университетінде оқуға кірісті.

Біздің балалар Ақпараттық коммуникациялық желілер мен жүйелер (АКЖЖ) және Ақпараттық жүйелер мен технологиялар (АЖТ) факультеттерінде оқиды, сондай-ақ Ресейдегі суасты қайықтарын жобалаудағы әлемдік көшбасшылардың бірі – Санкт-Петербургтегі "Рубин" ескі кәсіпорнында білім алады.

АЭжБУ және СПбМТУ бес жылдан астам уақыт бойы студенттер мен оқытушылардың академиялық ұтқырлығы, сондай-ақ ғылыми тағылымдамалар сияқты бағыттар бойынша табысты ынтымақтастық жасап келеді. Мәселен, 2014 жылы АЭжБУ-дан 35 магистрант "Ақпараттық коммуникациялық технологиялар және байланыс жүйелері" дайындық бағыты бойынша тағылымдамадан өтті, ал 2016 жылы АЭжБУ-да алмасу бойынша АКЖЖ факультетінің студенті білім алды. 2019 жылдың қыркүйек айында СПбМТУ Халықаралық ынтымақтастық бөлімінің бастығы Ирина Каримова біздің университетке жұмыс сапарымен келді.