29.03.2022 Барлық жаңалықтар

2022 жылдың 31 наурызында Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің базасында Жәнібек Байдолла сөз сөйлейді.

Ол «сандық әлемде» ғана мүмкіндікке ие болған технологиялар мен оның мансабыңызға қалай әсер ететіні  туралы айтып береді.

Қазіргі замандағы жұмыс берушілер қандай дағдыларды көбірек бағалайтынын және президенттік «Болашақ» бағдарламасы арқылы кәсіби дамуыңызды қалай жалғастыруға болатынын біле аласыз.

Өтетін орны:Акт залы, «Д» ғимараты

Уақыты:15:00