Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ студенттері Alina Group зауытында болды

19.04.2022 Барлық жаңалықтар

2022 жылдың 15 сәуірінде Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ студенттері Alina Group құрғақ құрылыс қоспалары зауытына барды. Аталған іс-шараны Мансап орталығы Job trip кәсіптік бағдар беру-білім беру бағдарламасын іске асыру шеңберінде ұйымдастырды.

«Alina Group негізін 1989 жылы Ерлик Балфанбаев қалаған. Холдинг құрамындағы өнеркәсіптік топ Қазақстанда, Ресейде және Орталық Азия елдерінде шикізатты өндірумен, қайта өңдеумен және құрылыс материалдарын сатумен айналысады. Орталық Азияда біз нарықтың 57% - ын иемденеміз»,-деді HR Бренд-Амбассадор Вячеслав Ким. Вячеслав Ким ақылы тағылымдама бағдарламасы туралы да айтып берді. «Тағылымдама бір айға созылады, оны оқумен ұштастыруға мүмкіндік бар. Әр Департаментке екі тағылымдамадан өтуші беріледі, ал олардың әрқайсысына екі тәлімгерден бекітіледі: департамент басшысы және мен. Егер тағылымдамадан өтуші берілген білімді меңгере алмаса, онда оған тренингтен өтуге мүмкіндік береміз», - деді ол. «Түйіндемелеріңіз болмасын, оны оқудағы, спорттағы және волонтерлік қызметтегі жетістіктеріңізбен толықтырыңыздар. HR-менеджерлер тек үздіктерді ғана емес, сонымен қатар әлеуметтік белсенді балаларды да жақсы көреді», - деп қосты ол.

Вячеслав Киммен кездесуден кейін студенттер зауыт цехтарына барды, онда оларға өндірістің барлық циклі, тіпті тасымалдау процесі көрсетілді. «Жалпы, біз сағатына бірнеше тонна құрылыс қоспаларын шығарамыз. Көлік құралдарынан басқа, бізде теміржол арқылы тасымалдау жүргізіледі. Жалпы көлік құралының саны – 1500. Осының бәрін ескере отырып, біздің қызметкерлер қауіпсіздік техникасын мүлтіксіз сақтайды. Материалдар мен көліктердің тұрақты қозғалысы мұқият болуды қажет етеді. Ал жұмысқа деген немқұрайлы көзқарастың салдарынан адам денсаулығына байланысты апаттар мен жағымсыз оқиғалар орын алуы мүмкін", - деді қойма меңгерушісі Айдын Райжанов.

Соңында Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ өкілдері мен студенттері Alina Group компаниясына тамаша экскурсия үшін алғыстарын білдірді.