Университеттің басқарушылық аудитінің әдістемесі

28.09.2022 Барлық жаңалықтар

23-24 қыркүйекте Ұлттық Ұстаз Академиясының ұйымдастыруымен АЭжБУ басқарушы персоналына арналған «Университеттің басқарушылық аудитінің әдістемесі» атты тренинг өтті.

Тренингке проректорлар, институт директорлары, кафедра меңгерушілері, департамент және бөлім басшылары қатысты.

Бірінші күн университеттің даму моделіне, HR саясатына арналды.

Бірінші стратегиялық сессияны CEO ұлттық Ұстаз онлайн Академиясы модераторы, экономика ғылымдарының кандидаты, Mpa, талдаушы және Раушан Раисханова, тренер, ECGA атқарушы директоры, "ЕМК" ЖШС тәуелсіз директоры, HR консультанты, PHR, SHRM жүргізді.

Тренинг жұмысы белсенді форматта өтті, барлық әріптестер шабыттанып, бір идея біріктірілді – даму, жетілу және алға жылжу!

Тренингтің екінші күні стратегиялық сессияға арналды. Университет ортасын SWOT-талдау бағыттары, білім беру нарығын талдау, Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ университетінің миссиясы, пайымы, құндылықтары мұқият талданды.

Командалар университеттің стратегиясын негізгі бағыттар бойынша: академиялық артықшылық, ғылымдағы артықшылық, адами ресурстарды дамыту, цифрландыру, инфрақұрылым және экожүйе бойынша әдейі белгілеп берді.

Барлық қатысушылар тренингті өткізу сапасына риза болып, алған білімдерін қолдану бойынша белсенді жұмысты жалғастыруға дайын екендіктерін білдірді.