Executive MBA (EMBA)

01.11.2022 Барлық жаңалықтар

2022 жылғы 29 қазанда Ғ.Даукеев атындағы АЭжБУ базасында Германияның Анхальт қолданбалы ғылымдар университетімен бірлесіп, Executive MBA (EMBA) "Энергетикалық саясат және халықаралық сауда" қос дипломды бағдарламасының салтанатты ашылуы өтті. Білім беру бағдарламасын (ББ) Халықаралық ынтымақтастық және академиялық ұтқырлық департаменті әзірледі, ББ басшысы А. А. Елеманова

Бағдарламаның мақсаты-бизнес саласында заманауи білімі мен дағдыларын меңгерген, процестер мен кадрлық активтерді басқаруға, компанияның стратегиясын қалыптастыруға, стратегиялық және жедел міндеттерді айқындауға және халықаралық сауда мен энергетикалық саясат құралдарын қолдана отырып, оларға қол жеткізуге қабілетті басқарушы кадрларды даярлау.

АЭжБУ ректоры Сағынтаева Сәуле Саветқызы құттықтау сөз сөйлеп, барлық қатысушыларды құттықтап, энергетика секторы үшін жаңа үлгідегі басқарушыларды даярлауда инновациялық тәсілдердің қажеттілігін атап өтті.

Ашылу барысында барлық сөз сөйлеушілер Қазақстандағы энергетика саласындағы алғашқы жаңа MBA бағдарламасына қолдау білдіріп, энергетика секторының көптеген элементтерін басқарудағы Дағдылар мен құзыреттерді дамытудың маңыздылығы туралы пікірлерімен бөлісті.

Бағдарламаның ашылуында Анхальт және АЭжБУ қолданбалы ғылымдар университетінің профессорлары сөз сөйледі:

Кибарин Андрей Анатольевич-т.ғ. к., Директорлар кеңесінің мүшесі (АлЭС АҚ тәуелсіз директоры), меңгерушісі.Жылуэнергетикалық қондырғылар кафедрасы, өнеркәсіптік кәсіпорындарда энергия тиімділігінің әлеуетін арттыру бойынша халықаралық энергоаудиторлар тобының сарапшысы.