Initiation into students 2022

01.11.2022 Барлық жаңалықтар

26 қазанда «Бақшасарай» қабылдау үйінде Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің бірінші курс студенттері үшін көптен күткен және орасан зор «Студенттер қатарына қабылдау - 2022» іс-шарасы өтті.

Биылғы іс-шараның ерекшелігі - біріншілік форматында өткендігінде. Іс-шараға барлық төрт институттың командалары қатысты. Бір ай бойы барлық қиындықтарға қарамастан, балалар оқуды дайындықпен ұштастыра отырып, өздерінің ұйымшылдығы мен табандылығын көрсетті. Жеңімпазды институттың 4 директоры және Қазақстанның танымал медиа тұлғалары: Жалғас Елеусінов, Арайлым және Анель Мирановалар сияқты қазылар алқасы таңдады.

Ақпараттық технологиялар институты Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің 2022 жылғы біріншілік Кубогының иегері атанды.

АЭжБУ бірінші курс студенттерін құттықтауға Алматы қаласының Жастар ресурстық орталығының басшысы Әренбек Әзиз; «Парасат» республикалық салалық кәсіподақ төрағасы Данат Жанатайұлы Жанатаев, Аманат партиясының Алматы қалалық «Жастар рухы» жастар қанатының төрағасы Әкежан Кеңесов, сондай-ақ «G36» қалалық қоғамдық ұйымының өкілдері келді.

Кәсіподақ қозғалысын дамытуға және қолдауға қосқан үлесі үшін Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ ректоры Сауле Сагинтаева «Парасат» Қазақстандық салалық кәсіподағының «Құрмет» орденімен марапатталды. Университеттің студенттік кәсіподақ комитетінің төрағасы Айдын Темірбеков Парасат-2022 Қазақстандық салалық кәсіподақ сыйлығының лауреаты атанды.

Арнаудың ресми бөлігі аяқталғаннан кейін біздің бірінші курс студенттерін бейресми бөлімнің өте қызықты бағдарламасы күтіп тұрды. Shiza, AKIM и Jaman T қонақ болды. Ал кешті MC DIK SAR, MC Segiz және Dj Slim, Dj Janik, Dj Stell бірлесіп жүргізді.

Студенттер қатарына қабылдау туралы әңгімені біздің студенттің сөздерімен аяқтағым келеді: «Жұлдыздарды көруге, дәмді тамақтануға және, әрине, әдемі мейрамханаға баруға мүмкіндік бергені үшін шын жүректен алғыс айтқым келеді».