Салалық кәсіпорындарымен және бизнес-серіктестерімен бірлесіп жұмыс істеу үшін тәжірибеге бағдарланған ғылыми-зерттеу, тәжірибелік-конструкторлық және сараптамалық қызметтерге қатысуға тарту конкурсында АЭжБУ студенттері мен магистранттары үшін өтінімдер

06.01.2023 Барлық жаңалықтар

Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің дарынды жастарын университеттің салалық кәсіпорындарымен және бизнес-серіктестерімен бірлесіп жұмыс істеу үшін тәжірибеге бағдарланған ғылыми-зерттеу, тәжірибелік-конструкторлық және сараптамалық қызметтерге қатысуға тарту конкурсында АЭжБУ студенттері мен магистранттары үшін өтінімдер қабылдау ашылды.

Ғылыми-техникалық шығармашылықсыз өмір сүре алмайсыз ба? Сіз жұмыс дағдыларын, өзекті білімді және лайықты жалақы алғыңыз келе ме? Содан кейін университеттің ғылыми-зерттеу зертханасын таңдап, тәжірибеге бағытталған ҒЗТКЖ орындау конкурсына қатысуға өтінім беріңіз!

Зерттеу жобаларын орындау ұзақтығы салалық министрліктерді гранттық қаржыландыру қаражаты және салалық кәсіпорындарды ҒЗТКЖ қаржыландыру қаражаты есебінен ғылыми топты қаржыландырумен 0,5 жылдан 3 жылға дейін құрайды. Сізде алынған нәтижелерді одан әрі дамыту және оларды коммерцияландыру перспективасымен ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстарды орындаудың алғашқы практикалық тәжірибесін алуға мүмкіндігіңіз бар.

Өзіңіздің инновациялық арманыңызды іске асырыңыз: бәсекелестік жаңалығы бар болашақ өнімге техникалық тапсырманы әзірлеуден бастап, құжаттаманы әзірлеуге, әзірлеу объектісін дайындауға және сынауға дейін.

Конкурсқа қатысу үшін алдын ала тіркеуден өту қажет.https://forms.gle/7xx8GZ9A7sgPb4uZ8.

Өтінімдерді қабылдау 2023 жылдың 1 наурызына дейін АЭжБУ жас ғалымдар кеңесінде (ЖҒК) түйіндеме бойынша жүзеге асырылады (Байтұрсынұлы 126/1, А корпусы, ауд. 209).

Тәжірибеге бағдарланған ҒЗТКЖ және ғылыми-зерттеу зертханалары туралы толық ақпаратпен sc.aues.kz сайтында танысуға болады .

Қатысуға АЭжБУ студенттері мен магистранттары шақырылады

Ұйымдастырушылар: Ғылым және коммерцияландыру департаменті

Байланыстар: АЭжБУ жас ғалымдар кеңесінің төрағасы - Орынбай Асфандияр,