"Біз сыбайлас жемқорлықсыз жарқын болашақ үшін " тақырыбы бойынша "Брейн-ринг" турнирі"

19.10.2023 Барлық жаңалықтар

Ағымдағы жылдың 18 қазанында студенттік клуб университеттің Комплаенс қызметімен бірлесе отырып «Біз сыбайлас жемқорлықсыз жарқын болашақ үшін» өзекті тақырыбында «Брейн-ринг» интеллектуалды ойыны бойынша қызықты турнир ұйымдастырды. Бұл оқиға білім мен адалдық қағидаттары үшін тең емес күресте факультет пен студенттерді біріктіріп, назарын аудартты.

Турнирге әрқайсысы 3 адамнан тұратын 7 команда қатысты. Дүбірлі жарыс болды, бірақ, ең бастысы, олар сыбайлас жемқорлық мәселесіне назар аудару және білім беру мен қоғамдық салада адалдық, тазалық және ашықтық идеясын қолдау үшін маңызды мақсатқа қызмет етті.

Сонымен, біз осы интеллектуалды шайқаста жеңіске жеткен «Босс» бірінші курс командасын үлкен құрметпен және қуанышпен құттықтаймыз. Бұл жас және жарқын ойшылдар өздерінің білімін, өзгерістерге ұмтылыстарын және сыбайлас жемқорлықсыз жарқын болашақ үшін күресуге деген қажымас ықыластарын көрсетті.

Жеңімпаздар лайықты құрметке ие болып қана қоймай, адалдық пен көрегенділік қағидаты үшін күресті жалғастыру мақсатында басқа студенттер мен оқытушыларды шабыттандыра алу мүмкіндігін ала алды. Олардың жетістігі әділетті және жарқын болашақты құруға бағытталған үлкен өзгерістер мен күш-жігердің бастамасы болады деп үміттенеміз.

«Босс» командасын және турнирдің барлық қатысушыларын біздің ортақ ісімізге - адал және сыбайлас жемқорлықсыз-еркін білім беру мен қоғам құруға қосқан үлесі үшін құттықтаймыз!