Energo University-де университетішілік "Шешім генераторы" хакатонының жеңімпаздары анықталды

Energo University-де  университетішілік

27.11.2023 Барлық жаңалықтар

Қатысушылар жеке пайдаланудағы электр көліктері саласындағы міндеттермен жұмыс жасады.  Хакатонға барлығы әрқайсысында 3 адамнан құралған  5 команда қатысты.

Жүлде қоры 1 050 000 теңгені құрады (бірінші орын үшін – 600 мың теңге, екінші орын үшін – 300 мың теңге, үшінші орын үшін – 150 мың теңге).

"Электр қозғалтқышы бар Трицикл" жобасымен Remax командасы жеңімпаз деп танылды:

Даниял Рахимов – капитан,

Кирилл Пономарёв - дизайнер,

Никита Грошев –әзірлеуші.

Wheeltech командасы "Мүгедектер арбасына арналған моторлы модуль" жобасымен екінші орынды иеленді:

Бақтияр Брекешев – капитан,

Алишер Баирамов - дизайнер,

Никита Ракитин - әзірлеуші.

TERRA SKATE командасы "Шынжыр табанды скейтборд" жобасымен үшінші орынды иеленді:

Али Бердалиев – капитан,

Рустам Калдыбек – дизайнер,

Ержан Дауитов – әзірлеуші.

- Мұндай іс - шаралар біздің университеттің бағытын толығымен сипаттайды, - деді хакатон ұйымдастырушыларының бірі, Energo University Ғылым және коммерцияландыру департаментінің маманы Роман Хижняк, студенттерге «темірдей шешімдерге» бағытталған инновациялық идеялардың туындауының маңыздылығын көрсетеді