Энергетика күніне арналған салтанатты қабылдау Energo University-де өтті

22.12.2023 Барлық жаңалықтар

Іс-шара барысында университеттің индустриалды серіктестері, оның ішінде Energo University түлектері және ЖОО-ның дамуына және энергетика саласы үшін кадрлар даярлауға жеке үлес қосқан оқытушылар алғыс хаттармен марапатталды.
Академиялық жұмыс жөніндегі проректор Айгуль Саренова және Энергетика және жасыл технологиялар институтының директоры Айнур Бегимбетова құттықтау сөз сөйледі.
Түлектермен жұмыс бөлімі Alumni Club құру жоспарларын ұсынды, ал Энергетика және жасыл технологиялар институтының қызметкерлері мамандықтың негіздерін білуге квест ұйымдастырды.
Қазіргі энергетика-бұл маңызды кешенді сала, онсыз бүгінде қоғамның бар екенін елестету мүмкін емес. Осы бағытта оқитын Energo University студенттері электр және жылу энергиясын өндіру, беру және тарату туралы білім алады.
Energo University Электр энергетика саласының барлық дерлік кәсіпорындары үшін мамандар даярлауда, сондай-ақ энергетикалық тиімділік көрсеткіштері мен энергия үнемдеу деңгейін бағалау, жобаларды техникалық-экономикалық бағалауды орындау, энергетикалық объектілерді жаңғырту және қайта құру бағдарламалары мен жобаларын әзірлеу кезінде кеңесшілік қызметтер көрсетуде көп жылдық тәжірибесі бар.
Университет электр энергетика, жылу энергетика, энергетикалық аудит және энергетикалық менеджмент, мұнай-газ айдау кешендерін энергиямен жабдықтау және т.б. бойынша білім беру бағдарламаларын іске асырады. Осы бағыттарда барлығы 2000-нан астам студент оқиды. Көбісі отбасылық еңбек әулетінің жұмысын жалғастыра отырып, осы мамандықтарды таңдайды.
Атап айтқанда, Energo University-де кәсіби мерекені тойлау күні электр энергетикасында релелік қорғау, автоматтандыру және цифрландыру бойынша семинарлар, тренингтер, зертханалық жұмыстар жүргізуге арналған Орталық Азиядағы жалғыз SIEMENS Оқу орталығы ашылды.
Баршаңызды Энергетика күнімен шын жүректен құттықтаймыз! Сізге сәттілік, сарқылмас қуат, амандық пен өркендеу тілейміз!

Энергетика және жасыл технологиялар институты