Energo University ұлттық құрамасының футзал бойынша жаттықтырушысы UEFA халықаралық аккредитациясынан өтуде

18.01.2024 Барлық жаңалықтар

Өткен жылдың соңында футзал бойынша құрылған Energo University-дің құрамасы Қазақстанның студенттер командалары арасында чемпион атанды. Осындай нәтижелерге ЖОО-ның спортсмендері жаттығуларға жүйелі көзқараспен қарағанның және жаттықтырушының біліп істелген жұмысының арқасында қол жеткізді. Жаңа 2024 жылы құрама өзіне арналған өршіл мақсаттарды қою үстінде.

Бүгін Energo University-дің жаттықтырушысы Бочарников Николай В санатындағы жаттықтырушы лицензиясын алу үшін Қазақстанның футбол бойынша Федерациясының ұйымдастыруымен Астана қаласында UEFA аккредитациялық курсынан өтуде. Курста еліміздің әр жерінен келген 25 тыңдаушы білім алуда. Қазақстанның футзал бойынша ұлттық құрамасының жаттықтырушысы Рикардо Кака, «Қайрат» физикалық дайындығы бойынша жаттықтырушысы Луизинье, UEFA курстарының кураторы, Испанияның футзал бойынша бұрынғы жаттықтырушысы және Өзбекстанның футзал бойынша қазіргі жаттықтырушысы Хосе Венансио Лопес өз білімімен бөлісуде.

11 наурызда біліктілік емтиханы болады, оның нәтижесі бойынша жаттықтырушылар футзал бойынша жоғары лига командаларында жаттықтыру процесстерін өткізу құқығы бар еуропалық лицензияны ала алады.