Energo University оқытушылары SIEMENS білім беру орталығында біліктілік деңгейін арттырды

22.01.2024 Барлық жаңалықтар

Energo University-де (Алматы энергетика және байланыс университеті) Siemens оқу орталығында электр энергетикасы және басқаруды автоматтандыру кафедраларының оқытушылар құрамы үшін " DIGSI 5 базалық курсы" тақырыбында алғашқы семинар өткізілді. Бұл курс білім алушыларға SIPTOTEC 5 желісінің РҚА құрылғыларымен жұмыс істеудің минималды дағдыларын игеруге мүмкіндік берді.

Энергетика және жасыл технологиялар, Автоматтандыру және ақпараттық технологиялар институттарының оқытушыларын оқытуды "Сименс" ЖШС "Зияткерлік инфрақұрылым" департаментінің "Электрлендіру және автоматтандыру" бөлімінің сервисі бойынша жетекші инженерлер жүргізеді.

- Біздің семинарлар энергетика объектілерін релелік қорғау, Автоматтандыру және цифрландыру саласында білім береді, - деді тренингті ұйымдастырушылардың бірі, "Сименс" ЖШС Электр энергиясын басқару сервисі бойынша жетекші инженер Сергей Шестаков.  - Оқытушылар өздерінің бейініне (РҚА, ТПБ АЖ) сәйкес біздің компанияның жабдықтарымен жұмыс істеудің тәжірибелік дағдыларын алды, бұл оларға біліктілік деңгейін арттыруға мүмкіндік берді. Семинар аяқталғаннан кейін әрбір қатысушыға оқудан өткені туралы сертификат беріледі.

Жақын арада SIEMENS оқу орталығында алған дағдыларының арқасында Energo University оқытушылары студенттерге зертханалық жұмыстарды жүргізуді бастайды.

Анықтама:

Siemens оқу орталығы Energo University-де "Сименс Қазақстан" компаниясының көмегімен 2023 жылдың желтоқсанында ашылды. Ол электр энергетикасында релелік қорғау, Автоматтандыру және цифрландыру бойынша семинарлар, тренингтер, зертханалық жұмыстар жүргізуге арналған және Орталық Азиядағы бірегей оқу орталық болып табылады.

Орталықтың базасында РЗА және ТПБ АЖ саласындағы жұмыс істейтін мамандар, оқытушылар мен студенттер жетекші қазақстандық компаниялардағы энергетика объектілерінде қолданылатын релелік қорғау мен автоматиканың ең заманауи және озық жабдықтарымен өзара іс-қимылдың тәжірибелік дағдыларын пысықтай алады, сондай-ақ цифрландыру саласында терең білімді ала алады.